www.sudzibas.lv VTU Valmiera Autobusā nav vietas

Vtu Valmiera - Autobusā nav vietas

Kā parasti pēc darba devos uz autobusu plkst.15.30 Valmiera-Rīga 28.07.2024 .Šodien tieši bija stiprs ietus. Izmirku ho galvas līdz kājām. Autobuss Atbrauca ar nokavēšanos. Dažus cilvēkus paņēma , pārējos mūs atstāja aiz durvīm un pateica , ka vietu vairāk nav. Uz jautājumu -ko man tagad darīt, iet ar kājām mājās? Šoferis vien paraustīja plecus un aizvēra durvis degungalā un aizbrauca. Labi, pārsalusi , gaidu nākamo autobusu plkst. 16.05 , kurš pabrauca vienkārši garām ar uzrakstu VIETAS NAV . Tā arī vairāki cilveki , palikām stāvot lietū .
Jautājums tāds. Kādēļ , ja šoferis redz vel neizbraucis no autoostas , ka brīvu vietu nav , neizsauc papildus autobusu ? Tik daudz cilvēki palika uz ielas , ja nemaldos , kopā kādi 15 vismaz .

VTU Valmiera - esmu ļoti vīlusies jau kuro reizi. Nerunāsim jau par visām citām reizēm , kad autobuss ir atbraucis 5 minūtes par ātru un man gar degunu vienkārši aizbrauca jo nebiju paspējusi tik līdz pieturai pāris metru attālumā. Tad ziemā 1km jāiet līdz pieturai , un autobuss vienkārši neviens neatbrauc . Pat paziņojumu nekur nebija , ka viņš nebūs . Tā arī jāstāv 1h un jāsalst līd atbrauca nākamais . Un vēl daudzas citas reizes kad autobuss kavējas 20 minūtes , 30 minūtes utt.

Paldies par jūsu superforšo servisu, paldies. 🫶

8 st atpakaļ

Good Intentions 3 st atpakaļ

Draņķīgi, bet šoferis jau neko nevar izdarīt. Tur sūdzība vairāk vadībai kapēc nenorīkoja.

Good Intentions 3 st atpakaļ

Pārpildīts autobuss arī ir drošības risks pēctam par ko šoferim nāksies atbildēt.