www.sudzibas.lv VIADA Slikta apkalpošana

Viada - Slikta apkalpošana

Jau vairākas reizes braucu uz šo uzpildes staciju pretenziju nav ne pret uzņēmumu un ne pret visiem pārējiem pārdevējiem, bet konkrēti par vienu kuras vārdu nespēšu nosaukt, jo nevarēju atrast kur tāds viņai būtu rakstīts tātad 17.05.2024 gada 02: 17 piebraucu pie uzpildstacijas viada buļļu iela 72 un cilvēks kurš mani apkalpoja attieksme bija pretīga un nelabvēlīga kā piegāju pie durvīm redzēju kā viņa aiziet līdz kaseij aizslēdz durvis un rāda ka slēgts nav ne zīmītes par to ka ir sācies un kad beigsies pārtraukums labi tas nav pac trakākais galu galā durvis atslēdza bet ar tādu sejas izteiksmi tā it kā es viņai piespiestu pildīt viņas tiešos darba pienākumus ienākot iekšā es atvainojos par nēertībām un laipni pajautāju vai varu iet tur kur tikko viņa mazgāja uz ko es saņēmu ejiet ar piebildi ka nejau jums tas pēctam būs jāmazgā es visu saprotu bet kā tā var būt mana vaina un kad es paņēmu savu uzkožamo un dzērienu viņa skaļi nopūtās ar pretīgu attieksmi mani apkalpoja tā itkā ko es tur vispār daru un ar skatieniem vēlējās noniecināt galu galā apkalpoja un uz paldies atbilde bija mhm visu labu un visu to laiku murmināja kautko sev zem deguna. Nevēlos lai šo personu atlaiž, bet vnk lai parunā un paskaidro vēlreiz kādi ir šīs personas tiešie darba pienākumi. Paldies! Un tikšanos.

16.05.2024

E e.zarina 17.05.2024

Labdien.Paldies par sniegto informāciju.Ar operatoru tiks veiktas pārrunas .Lai jauka diena.

D Dancotāja 17.05.2024

Tik ļoti žēl, ka reizēm pāris nepatīkami indivīdi bojā uzņēmuma skatu. Saprotu tos cilvēkus kam ir šīs nakts dežūras, tas nav viegli, bet tak pats stājoties darbā zināja kādas ir darba devēja prasības.
Viršu kafija viena no labākajām! Un cerams, ka šādi darbinieki tomēr atradīs citu darba vietu, kurā viņi jutīsies labāk!