www.sudzibas.lv VIADA Nekompetents menedžments

Viada - Nekompetents menedžments

Labdien! Ilgi domāju rakstīt vai nē, bet nolēmu uzrakstīt. Pagājušo piektdien, 28.06. Kā vienmēr iebraucu savā iemīļotajā uzpildes stacijā rēzeknē uzpildīties gan sev, gan auto. Stāvot Rindā, netiešām uzdzirdēju kā stacijas vadītāja kliedza dažas minūtes uz vienu no darbiniecēm. Kad tiku pie kases, uzprasīju, kas notika. Darbiniece pateica, ka nekas traks, bet pēc sejas bija redzams, ka situācija bija nepatīkama. Uzpildos gandrīz katru dienu. Ja ir laiks, tad arī varu parunāt ar kādu no darbiniecēm, kuras ir laipnas un atsaucīgas. Kādu laiku atpakaļ mans paziņa arī ir saskāries ar šī dus vadītājas nekompetenci. Ļoti žēl, ka vadītāja nerespektē savus darbiniekus. Cilvēkam ar tādu attieksmi pret darbiniekiem nedrīkst strādāt vadībā.

30.06.2024

Good Intentions 01.07.2024

Nav pilnas bildes par ko tad ir rājiens.