www.sudzibas.lv Via Sms Uzskatu to par krāpšanu.

Via Sms - Uzskatu to par krāpšanu.

Saistibā ar darba vietas maiņu uz doto brīdi nevaru veikt maksājumu jo janostrādā/jāsagaida pirmo algu un sazinājos ar viasms.
Izkāstīju situāciju un sarunāju ka apmaksāšu kavēto ar tekošo + ar visiem % kuri sakrāsies līdz šī gada 10 novembrim, viasms darbiniece atbildēja ka labi ka pazvanīju, pabrīdināju, itkā visu sarunājām ka pirms apmaksas veikšanas jasazvanās lai noprecizētu summu uz doto maksāšanas brīdi un tad līdz 10.novembrim var neuztraukties.
Šodien 15 oktobrī saņemu sms ka "manas pārādsaistības tiek gatavotas pārdošanai parādu piedziņas kompānijai"

Baigi forši, es tagad aizbraucu pastrādāt atpakaļ uz Islandi lai varētu apmaksāt iekavētos rēķinus, ar kompāniju arī itkā visu sarunāju, bet tā vietā viņi gan jau ka pareiķināja ka izdevigāk pārdot parādu gan jau kādai savai kompānijai lai izspiestu vairāk, tak Islandē strāda, buržujs ne!

Pagaišgad biju šādā pašā situācijā jo 6 mēnešus strādāju Islandē un 6 mēnešus pavadu latvijā pie savas mājas celtniecības un tas pēdējais mēnesis ir tads finansiāli grūtākais. Tad gan nebija problēmu, sazvanījos sarunāju, samaksāju tagad sazvanījos, sarunāju un heeey pat samaksāt nevarēs jo nobloķēs lv kontu, saražos ekstra % ar saviem pārpircējiem īsumā sajūta ka krāpnieku kantoris.

Savu vainu arī protams saprotu, bet viasms pakalpojumus vairs neizmantošu un citiem arī neiesaku.

19 st atpakaļ

D

Good Intentions 8 st atpakaļ

Nav ko ņemt kredītus vai arī laicīgi jaatdod un nebūs problēmu.