www.sudzibas.lv Veselības Centrs 4 Ginekologa apmeklējums

Veselības centrs 4 - Ginekologa apmeklējums

Griezos pie ģimenes ārsta ar savu problēmu un man ieteica vērsties pie ginekologa, izvēlējos Veselības centru, jo mana daktere ir atvaļinājumā. Nu tad tā ierados 5 min pirms vizītes reģistrēja mani un lūdza uzgaidīt pie 201 kabineta. Jo kad pierakstījos dateres uzvārdu nevarēju atcerēties bija visai sarežģīts. Nogaidīju minūtes 20 kad iegāju kabinetā izrādījās ka neesmu te pierakstīta. Man ir cits kabinets un es nonāku pie uzcilās pēdiņās ārsta dr. Žižimedovas. Drausmīga daktere, dusmojās ka kavēju, bet ne manas vainas pēc māsiņa nokļūdījās, un tad sākās pārmetumi, ar tekstu runājiet ātrāk esmu nogurusi, gribu mājās ko velkat te garumā utt. Satraucos un sāka birt asaras no tādas attieksmēs un tad ko raudam es arī tā māku un varu sākt raudāt. Vienkārši šauminoša attieksme un tas vel bija maksas pakalpojums. Piecēlos un aizgāju, viņa nāca no aizmugures un izteica vel negatīvas piezīmes. Jautājums par ko tad maksājam, lai tevi norej kā suni. Dr. Žižimedova ir šausmīga ārste monstrs citādi nenosauksi šādiem ārstiem nav vietas mūsu sabiedrībā.

7 st atpakaļ

V Veselības centrs 4 3 st atpakaļ

Uzņēmuma vārdā atvainojamies par radušos situāciju un Jums radītajām neērtībām. SIA "Veselības centrs 4" ir svarīgi nodrošināt saviem klientiem atbilstošas kvalitātes pakalpojumus un uz savstarpējo sadarbību balstītu komunikāciju. Tāpēc vienmēr izvērtējam savu klientu sniegto informāciju un izmantojam to savu pakalpojumu pilnveidošanā. Lai varētu izvērtēt konkrēto gadījumu, aicinam Jūs uzrakstīt iesniegumu un nosūtīt uz e-pastu: [slēpt]@vc4.lv. Ar cieņu, SIA "Veselības centrs 4"

K Krampus 42 min atpakaļ

Šis ir tas gadījums, kad ārstam pašam vajadzīgs ārsts. Bet ja nopietni, tad šāda attieksme galīgi nav pieļaujama, noteikti neejiet nekad pie šī ārsta.