www.sudzibas.lv Verners DE Krāpšana, vienaldzība un šausmīga attieksme pret klientiem

Verners De - Krāpšana, vienaldzība un šausmīga attieksme pret klientiem

Vakar nopirkām mazlietotu veļasmašīnu, pārdevējs teicis, ka 100% strādājoša, pārbaudīta. Attaisīja turvis mūsu priekšā, parādīja, kur atrodas instrukcija. Mājās visu uzstādījām atbilstoši instrukcijai, taču veļasmašīnai vairs netaisās vaļā durvis, pa šļūteni neipienāk iekšā ūdens un slēdzot iekšā, izdod krakšķošas skaņas. Bet nekas neiet.
Zvanījām uzreiz uz veikalu , iedeva meistara numuru, kurš pa garantijai veic remontu. Šodien zvanot, solījās, ka 18:30 atbrauks un veiks apskati un remontu. Taču viņš tā un neatbrauca, tikai tukši vārdi. Zvanot uz veikalu, pārdevējs saka, ka viņš tikai mazliet kavējās. Katru zvanīšanas reizi savādāka atruna. Tagad pilnīgā ignorēšana.
Vecā veļasmašīna ir pagalam , visas drēbes un veļu ar rokām izmazgāt nav iespējams. Kāpēc notiek tāda cilvēku uzmešana uz naudu?

3 st atpakaļ

J