www.sudzibas.lv Velve-AE Nepamatota darbu izpildes nepieņemšana un nevelēšanas noreķināties ar apakšuzņēmējiem

Velve-AE - Nepamatota darbu izpildes nepieņemšana un nevelēšanas noreķināties ar apakšuzņēmējiem

Aprīlī man "paveicās" noslēgt līgumu par darbu veikšanu slimnīcā Gaiļezers, man par lielu pārsteigumu kļuva fakts, ka līgumu ar manu uzņēmumu noslēdza darbinieks, kurš bija nedaudz vecāks par 30 gadiem, nevis uzņēmuma valdes loceklis. Manuprāt, dīvaini, ka latvijai tik nozīmīga objekta vadīšanā tika nozīmēts cilvēks bez pienācīgas pieredzes, un man šķita, ka pēc zolitūdes traģēdijas vajadzēja padarīt noteikumus stingrākus, bet visas bažas bija “ velti”, kad mūsu uzņēmumam tika norīkots darba vadītājs, kurš tieši tajā brīdī nokārtoja eksāmenus, lai kļūtu par darba vadītāju un šis ir viņa pirmais amats un pirmais objekts kā darba vadītājam. Es domāju, ka tas var notikt tikai Latvijā.
Uz aprīli situācija rakus objektā bija kritiska un var droši teikt, ka objektu nevarēja pabeigt pat 6 mēnešos, lai to paveiktu efektīvi un ar nepieciešamo 10 gadu garantiju, tas prasītu gadu un labus speciālistus kā arī kompitentus darba vadītajus. Kuru diemžēl, praktiski nav.
Ģenerāluzņēmējam velve-ae ir interesanta devīze: “mēs maksājam visu, tikai nokārtojam papīrus un uzreiz izrakstām rēķinu. ” problēma ir tāda, ka tu nokārto dokumentus, tad pārtaisi un tad vienkārši neparaksti. No sākuma nav laika, tad vienkārši neparakstīs. Es vienkārši neparakstīšos, it īpaši, ja praktizē tāds cilvēks kā armands stacevičs, tas ir tas pats darba vadītās, kurš tikko pabeidza apmācību. Mūsu uzņēmums no viņa nekad nav saņēmis nevienu ziņojumu par defektiem.
Pats interesantākais ir tas, ka nauda jau ir iztērēta un kur skatās finanšu policija. Piemēru ir ļoti daudz. Vēl vakar objekta whatsapp grupā izlasīju, ka izrādās, ka būvgruži objektā jāšķiro konteineros, pēc 20 nostrādātiem gadiem celtniecības nozarē, saskaramies ar to pirmo reizi. Vairāki uzņēmumi ir sodīti, jo viņi to vēlas. Nu interesantākais ir lifts par ikmēneša maksu. Ja jums ir nepieciešams lifts, tad maksājiet.
Cienījamie redaktori, kas mums ir?
1 gatavojamies otrajam “Stradiņu skandālam”
2 pārvalda jānis petrušovs bez pieredzes
3 armands stacevičs meistarskolnieks
4 desmitiem pamestu apakšuzņēmēju

B

D desumaize 11.07.2024

ļoti loģiski ka jāšķiro atkritumi ,daudz objektos tas jaunsen tiek darīts un lifts par maksu ari ir normāli ,jums taču arī maksā par instrumentu amortizāciju