VCA poliklīnika Vesels - Slikts serviss

Labdien.
Gribu sudzities par ģimenes ārsta darbibu mārītes Ozoliņas. Mans virs bija pie specialista un pateica ka vajag aizet pie gimenes arsta un lai vina nosuta uz asins analizem. Viņa negrib pienemt manu viru, visadas atrunas. Negrib vinam izrakstit uz asins analizes.
Ludzu varat kaut ko izdarīt.
Es nezinu ko darīt, kāpēc ārsts tā dara.

Ac.
Svetlana.

14.04.2025

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Z

Komentāri (2)

S stellas 14.04.2025

Ja speciālists rekomendē analīzes, tad speciālistam arī pašam arī tās ir jānozīmē, tai skaitā visi citi izmeklējumi un medikamenti, ja tādi nepieciešami. Ģimenes ārsts nav nosūtījumu rakstītājs, dispečers. Vēršieties ar pretenzijām pie speciālista, kurš savu pienākumu neizpilda līdz galam.

Silgailis 14.04.2025

Re kā izrādās! Nezināju

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes