Uzmanīgi -Edgars Ševels - Slikts serviss.

Vēlos brīdināt visus potenciālos klientus no sadarbības ar šo Juristu:) - Edgars Ševels
Mana saskarsmes pieredze bija ārkārtīgi negatīva. Pirmkārt, Jurists bija pilnīgi nekompetents .
līgumu sagatavošanā. Visi dokumenti tika sagatavoti neuzmanīgi, ar kļūdām un pārrakstīšanās kļūdām. Šķita, ka Jurists pastāvīgi steidzās un nepievērsa pienācīgu uzmanību darba kvalitātei.

Turklāt sazināties ar viņu ir īsts pārbaudījums. Jurists reti atbild uz telefona zvaniem un ilgu laiku neatzvana atpakaļ. Tas rada nopietnu kavēšanos un neērtības, jo īpaši tad, kad lieta ir jāatrisina steidzami. Kad jums tomēr izdodas sazvanīties, saruna notiek rupjā un nedraudzīgā manierē, kas ir absolūti nepieņemami profesionālim, kurš sniedz juridiskos pakalpojumus.

Jāatzīmē arī viņa bezatbildīgā uzvedība uz ceļa. Es personīgi redzēju, kā viņš pārkāpa ceļu satiksmes noteikumus, atstāja savu automašīnu zem aizliedzošām zīmēm un demonstrēja agresīvu braukšanas stilu.

Es noteikti neiesaku jums sazināties ar šo Juristu. bIetaupiet savu laiku, nervus un naudu.

M Mr.Law 08.07.2024

Nepamatoti aizskarošs un pamatots, nepierādīts komentārs, lūdzu izdzēst, aizskar manas ar likumu aizsargātās tiesības, turklāt persona, kura ievietoja šo nepamatoto komentāru nav sevi identificējusi. Ja komentārs netiks līdz 09.07.2024. izdzēsts būšu spiests vērsties Valsts policijā un Valsts Datu Inspekcijā pārkāpuma novēršanai, kā arī pārkāpēja personības noskaidrošanai.

M Mr.Law 08.07.2024

Dāmas un kungi, lūdzu pievērst uzmanību, ka persona ļaunprātīgi ir reģistrējusies un ievietojusi komentāru portālā, par ko ir paredzēta atbildība normatīvos aktos. Par minēto noziedzīgo nodarījumu ir informēta Valsts Policija, kā arī tiks celta prasība civiltieskā kārtībā par nodarīto morālo kaitējumu, pēc vainīgās personas identifikācijas.

Maļčik, jeslhi stxo privet sosedu Beslanu 🤣🤣🤣

Nepamatots komentārs !

M Mr.Law 08.07.2024

CERT.LV arī ir ziņots par šo pārkāpumu.