www.sudzibas.lv Udensskaititaji.lv Neprofesionāli meistari

Udensskaititaji.lv - Neprofesionāli meistari

Meistars no paša sākuma jau ar neapmierinātu attieksmi ienāk pa durvīm, saka, ka "nav" iespējams nogriezt ūdeni, lai nomainītu skaistītājus, sazinājos ar cilvēku kurš taisīja santehniku šim dzīvoklim, teica, ka var atbraukt 20 min laikā un iebakstīt ar pirkstu kur atrodas krāns, lai noslēgtu ūdeni uz ko "meistars" no Udensskaititaji.lv atbildēja, ka netaisās gaidīt, ka mainīs vienu vai nevienu un uzredzēšanos, un aizgāja.

2 st atpakaļ

Atbilde no Udensskaititaji.lv Support Pārstāvja atbilde 1 st atpakaļ

Labdien, pielikumā foto attēls. Ienākošo ventīli diemžēl nebija iespēja pilnībā aizgriezt un noslēgt ūdeni.

Papildināts Kitija V 1 st atpakaļ

Neredzu pielikumu no jūsu puses.
Kā pieredzējis santehniķis kurš to visu taisīja varēja aizgriezt, bet jūsu "meistars" nevar? Paskaidrojums? varbūt nav pieredzes vai vienkārši nevēlas strādāt?
Zinošs cilvēks atbrauca un aizgrieza ūdeni ciet PĒC jūsu "meistara" vizītes!

Papildināts Kitija V 58 min atpakaļ

UN Ja piedāvā palīdzību, ka atbrauks cilvēks kurš zina ko darīt un to izdarīs jūs "meistara vietā" un no jūsu "meistara" un tik pretīga attieksme, neklausās ko saka un vienkārši iziet pa druvīm?

Atbilde no Udensskaititaji.lv Support Pārstāvja atbilde 55 min atpakaļ

!

K

M Madara S 2 st atpakaļ

Man pāgājušajā pirmdienā bija identisks gadījums. Prakse viņiem tādā laikam.