TvShopExtra - Draudi

Piedāvā preces, apvārdo, es piekrītu, bet otrā dienā no rīta, kad piezvanu, neļauj atteikties. Draud ar policiju un pieprasa maksu par piegādi, kura vēl nav notikusi, jo prece jau esot nodota kurjeram. Sarunas esot ierakstītas, lai gan neviens per to ka ierakstīs sarunu, mani nav brīdinājis.
Pirms sarunas obligāti ir jābrīdina, ja vēlas ierakstīt sarunu.
Man kā patērētājam ir tiesības atteikties no preces, kuru iegādājos internetā, vai pa telefonu, pat ja kurjers ir jau pie durvīm. Vai tad piedāvātājiem nevajag brīdināt, ja preci neņemšu tad būs jāmaksā kurjera izdevumi?

2 st atpakaļ

D

B Bez_vārds 2 st atpakaļ

Tev ir jāmaksā ja jau kurjers ir pie durvīm. Loģiski.

D dzuse 2 st atpakaļ

Kurjers nav pat izbraucis no Rīgas, tā kā man nekas nav jāmaksā. Ja es neesmu mājās, tad tāpat kurjeram prece jāved atpakaļ. Bet es pazvanīju laicīgi, prece vēl nav piegādāta

Arkukušjans 34 min atpakaļ

1. atteikties var un jāmaksā nekas nav nevienā no gadījumiem. Pat, ja būtu online apmaksats, viņiem būtu jāatgriež jums nauda par preci+par kurjeru.
2. par sarunas ierakstu jābrīdina, pretēji GDPR pārkāpums, pasūdzieties un viņiem būs nepatikšanas.
3. arī ja 14 dienu laikā prece tiek atgriezta atpakaļ, nedrīkst neko ieturēt . Bet TvSHOP EXTRA ir šmaucēju fiktīvs kantoris, kas kopē citus, zināmos intereta vai TV veikalus.