www.sudzibas.lv TV NET Grupa Nekaunīga krāpšana

TV NET Grupa - Nekaunīga krāpšana

Vakar, 31.05.2024., kļuvu par TV NET Grupas krāpnieciskas reklāmas upuri. Vārdu sakot, īsumā - gribēju internetā izlasīt kaut kādu viņu rakstu, vairs pat neatceros, par ko, bet, lai izlasītu lūdz galam, parādījās reklāma "4 nedēļu abonements tikai par 1€". Nodomāju - labs ir, samaksāšu arī to 1€, lai varētu izlasīt rakstu līdz galam. Bija opcija maksāt ar bankas karti vai sms - es izvēlējos sms maksājumu. Bet, kad biju jau samaksājusi, pienāca vēstule ar šādu tekstu: "Paldies, ka atbalsti tvnet.lv. Tavs abonements ir apstiprināts. Turpmāko 4 nedēļu periodi līdz 10.06.2024. izmaksā 1€. Sākot ar 11.06.2024. TV NET+ abonements izmaksās 4,95€. TV NET GRUPA". Kā viņiem tur iznāk kaut kādi 4 nedēļu periodi, nezinu - man iznāk 10 dienas, turklāt man tika uzspiesta tālāka abonēšanas maksa, par kuru reklāmā nekas nebija minēts. Es šos krāpniekus nevēlos atbalstīt par ne ar 1 centu - iesniegumā principa pēc pieprasīju, lai atgriež man izkrāpto 1€.

Papildināts Mia Plum 01.06.2024

Ar nepacietību gaidu savu 1€!

T tainsīgatiesa 01.06.2024

cik jābūt aptaurētam latvānim, lai maksātu par iespēju propogandas rakstu

M Mia Plum 01.06.2024

Vispār es dzīvoju Tallinā, lasu igauņu un angļu valodas ziņas - nu sailgojos mazliet pēc kaut kā no Latvijas, ne es tur īpaši sekoju, kas kur ir kas, ne kā, bija raksts it kā par kādu konkursu, ko gribēju izlasīt - tāpēc jau mani uzreiz nav jālamā par aptaurētu

O oIo 01.06.2024

neņemiet galvā, šis pilsonis drīz dosies uz VDD uz pārrunām par saviem ierakstiem internetā.

T tainsīgatiesa 02.06.2024

noteikti stukač:D