www.sudzibas.lv Tukuma slimnīca Neprofesionāla attieksme

Tukuma Slimnīca - Neprofesionāla attieksme

Neprofesionāla attieksme uzņemšanas nodaļā, rupja attieksme pret pacientu. Ar katru reizi tukuma slimnīca "pozitīvi pārsteidz". Ļoti nelāga pieredze.
Cilvēks, cienījamos gados, tika aizvests uz uzņemšanu ar aizdomām par Gūžas lūzumu pēc kritiena. Pēc rentgena tika paziņots, ka lūzuma nav, ir stiprs sasitums. Cilvēks pēc kritiena gulošs, nestaigājošs, ar ātro palīdzību aizvests, zeķēs un mājās drēbēs. Tiek paziņots, pie kam diezgan rupjā un aizskarošā veidā, ka nodaļā vietas priekš viņa nav, ka viena nodaļa remontā un tādēļ divas nodaļas apvienotas vienā, vediet pacientu mājās. Tas nekas, ka nestaigājošs, tas nekas, ka sāpes nepāriet pēc injekcijas, stiep kaut vai pār plecu 120 kg vīrieti. Pateica, ka gūžu deformācija, ejiet uz operāciju. Kā aiziet, ja pacients joprojām, 2 nedēļas pēc, traumas, šo, it kā sasisto kāju, pakustināt un kontrolēt nevar? Pirms tam, diezgan veiksmīgi, pārvietojās ar kruķiem, arī ar visām deformācijām.
P. S. Daktera ieteikums, kad pacients ieminējās, ka varbūt varētu palikt nodaļā uz novērošanu, kamēr sāpes pāriet u. T. T. Bija: ja gribi kaut kur gulēt, tad meklē aprūpes namu.
Tāda lūk mums attieksme pret pacientu. Es saprotu, arī pacienti ir dažādi, veci, slimi un neapmierināti, bet ārsts tomēr ir devis hipokrāta zvērestu un nevar strādāt tādā profesijā, ja uz cilvēku gribas "riet", nevis normāli paskaidrot, sazināties ar tuviniekiem. Nožēloju, ka neierakstīju šo noklausīto sarunu aiz uzņemšanas durvīm.

14.07.2024

B Bez_vārds 14.07.2024

Hipokrāta zvērestam nav juridiska spēka. Tāpēc nesprēgā. Vecs cilvēks vairāk jāpieskata, tāpat kā bērns. Un nevajag te mediķus aiztikt. Vecos laikos laikus ragaviņas uz mežu gatavoja, a te domā, ka entā jaunība.

A Anita Leimane/Albrehta 14.07.2024

Cien.,cilvēk, bez vārda..tad tik sākat ēvelēt sev ragaviņas, drīz noderēs. :)