www.sudzibas.lv Traumatoloģijas un ortopēdijas slimnīcā darbojās dubultstandarti Personāls izvēlas ar kuru pacientu runāt krieviski, ar kuru nē

Traumatoloģijas un ortopēdijas slimnīcā darbojās dubultstandarti - Personāls izvēlas ar kuru pacientu runāt krieviski, ar kuru nē

Saskāros ar ļoti dīvainu situāciju tosā. Viena jauna darbiniece, izskatās pēc internēs, ar atsevišķu pacientu grupu runā krieviski, bet ar citu nerunā. Vissmieklīgākais ir tas, ka šī persona runā krieviski ar cilvēkiem kuri atklāti atbalsta krievu režīmu un demonstratīvi to rāda citiem. Nav skaidra šī latvietes "patriotes" pozīcija: viņa apzināti runā krieviski tikai ar cilvēkiem gados, bet viņa gan nesaprot, ka šī kategorija ir viskrieviskotāka Latvijas sabiedrībā. Kauns par tādu "patrioti". Citiem gan šī latviete paziņo šādu tekstu: "es nesaprotu krieviski! ", kaut gan perfekti runā krieviski ar krievu režīma atbalstītājiem. Lai valsts zina savus varoņus!

T tainsīgatiesa 2 st atpakaļ

vel viens nacionālists;D