Toss Boulinga Halle - Slikts serviss

Aizgājām ar kompāniju (6cilvēki) , 27.09.24. , divi cilvēki pasūtīja kraukšķīgo plati 2pers. , mēs pārejie pasūtījām draugu plati 4pers. , mums atnes viss kārtība, kad jāmaksā mums izsit to draugu plati 6pers. , tie ir 20€ dārgāk, un visu ko mums pasaka ir ka - ko atnesa par to jāmaksā… ka sapratu viesmīle knapi saprata latviešu valodu, bet tas nemaina faktu ka viņai vajag saprast latviešu valodu un pieņemt pareizus pasūtījumus. Uzskatu ka bija ļoti pretīga attieksme no personāla puses. Iesaku pārjautāt savu pasūtījumu pirms viesmīle aiznes to bāram, savādāk naudu un atvainošanos nesaņemsiet ja būs kas nepareizi. Un uzskatu ka visiem kas strāda viesu apkalpošana būtu jazin latviešu valoda vismaz tā lai nesajauktu pasūtījumus un viesiem nebūtu jāmaksā uz pusi dārgāk.

13 st atpakaļ

B