Top Rent - Auto noma

Automašīnu rezervējām februārī uz 18.07.2024 caur brokeri Car Jet. Lidojām ar airbaltic ar reisu no londonas. Informāciju par reisa kavēšanos mēs nesaņēmām lidostā, mēs sēdējām lidmašīnā un gaidījām izlidošanu. Ieradāmies pēc auto ar 1h nokavēšanos dēļ reisa aizkavēšanās. Mums paziņoja, ka auto ir izīrēts citam, un vainoja mūs par neierašanos noteiktajā laikā pēc auto. Par auto bija iemaksāts depozīts €199. Rupjš top rent darbinieks nebija ieintresēts atrisināt situāciju. Pusnaktī ar 4 gadīgu raudošu bērnu palikām uz ielas bez auto un depozītu neviens neatdod 199€. Jau daudzus gadus izmantojam dažādas auto nomas no Rīgas lidostas. Gadījumos, ari kad lidmašīna ir kavējusies, vienmēr auto ir nodrošināts un rezervācija nav atcelta!

I