www.sudzibas.lv TOP Partika Slikta apkalpošana attieksme

Top - Slikta apkalpošana attieksme

Pardeveja elina! Gan kase gan pie gaļas vitrines, paludzu lai nogriez 300 gr no gabalina! Sekoja teksts (no ta nesmuka varu tikai nogriezt) griezot laikam nazis nebija uzasinats ka teksts bija. (Sitas suda nazis negriez ne suda) es šoka jau dzirdot to, oky eju pie kases panemu maisinu, elina pardeveja noskene un neatrver labi pats atveru, saku kremet produktus skatos kaut ka tas galas gabals lielu ciparu maksa, saku lai parsver, protams ka pa smagu, saku ka nenemsu, vai nu griez cik es teicu vai ne, atcert (ka nav laika graizit galu jo Rinda) , paskatos nav aiz manim neviena cilveka. Beigas vnk iznem no maisna un noliek kkur pie kases, labi sakrameju maisinu saku ka maksasu ar karti atcert, (kas skaidru naudu nepazisti) . Es soka. Labi samaksaju un dodod prom protams pat nepateica paldies un uz redzesanos, vaiarak neiepirksos Valkas iela 1 top. Pardeveja elina nekad nav apmierinat.

07.07.2024

Esam pateicīgi par Jūsu sniegto informāciju. Mēs rūpējamies par mūsu klientu iepirkšanās pieredzi, tāpēc šī informācija mums ir ļoti noderīga. No savas puses sazināsimies ar veikala vadību un veiksim pārrunas ar darbiniekiem.

ž žurcis 08.07.2024

Copy paste atbildes :D

S sannas 28.07.2024

Kādas pārrunas, Top, jūs tagad nopietni? Jūs ražojat pamperis uz vietas veikalā?Jūs domājiet, ka jūsu darbinieki atvēra pamperu iepakojumu, iebāza tur naglu, aiztaisija ciet un pārdeva cilvēkiem? Tā ir ražotāja atbildība, kas atrodas vinu produkcijā, nevis veikala darbinieku vaina.

S sannas 28.07.2024

Sorry, nepareizajā diskusijā iekopējās.