www.sudzibas.lv TNR VALMIERA BIROJS Attieksme pret darbiniekiem

TNR VALMIERA - Attieksme pret darbiniekiem

Sia tnr vakmiera, jeb veikali HOTTT, nevienam neiesaku tur doties strādāt, sākumā jā ļoti atsaucīgi un jauki vadītāji, it īpaši Dārta un Diāna, vēlāk visu laiku nāk draudi par atlaišanu, ja esi saslimis un uz slimības lapas, piespiež strādāt un pat nav svarīgi kas tev noticis. Grafiku taisīšana vispār cits stāsts, var piespiest strādāt 2h dienā, vai 11h dienā 10+ dienas pēc kārtas, var no rīta uzrakstīt lai brauc uz darbu, un ja nepaspēsi pats vainīgs, un saņemsi problēmas. Un pēc šī visa, ja gribi uzrakstīt atlūgumu, tev normāli nedod iespēju (jo viņiem notiek viss elektroniski), ignorē, vai ieslēdz atkal savu mīļo raksturu un jautā kas notika un sola to risināt (protams nekas nemainās) Nevienam neiesaku šeit strādāt, kam ir svarīgs savs laiks un nervi.

Papildināts Reducing23 06.08.2024

Un vēl gandrīz katru mēnesi jūs strādājat 200+ stundas, kuras protams neapmaksā pēc Latvijas likumdošanas

R