www.sudzibas.lv The Sinners Bar Agresīvi, bīstami apsargi

The Sinners Bar - Agresīvi, bīstami apsargi

Apmeklējot The Sinners Bar naktsklubu Grēcinieku ielā sestdien, 2024.gada 13.jūlijā, saskāros ar bīstamu un neadekvātu kluba apsargu rīcību un ieguvu miesas bojājumus. Ar draugiem izvēloties dzērienus no kokteiļkartes, es uz brīdi galvu noguldīju rokās, jo biju noguris pēc garas nedēļas. Apsargi, kuri iepriekš stāvēja pie kluba durvīm, ienāca iekšā un paziņoja, ka "klubā nedrīkst gulēt, tas atvaira citus klientus". Es apsargiem atbildēju, ka neguļu un ņēmu vērā viņu aizrādījumu. Viens no apsargiem jau sākotnēji bija agresīvs un solīja izmest ārā, lamādamies rupjiem vārdiem, draudēdams arī fiziski izrēķināties - tik ļoti, ka pat otrs apsargs palūdza viņam nomierināties. Ar draugiem sajutāmies apdraudēti un nolēmām doties projām. Ārā ejot, es bravūrīgajam apsargam piebildu "nevajag tik agresīvi", uz ko viņš atbildēja ar vārdiem "tūlīt tu man redzēsi agresiju", uzreiz ar kolēģi kopā pielietodams piparu gāzi uz mani un maniem draugiem. Es biju pagriezis muguru pret šiem vīriešiem, tādējādi nespēju viņus apdraudēt, bet tāpat saņēmu piparu gāzi acīs, uz kakla un skausta, ceļu locītavām (kājās bija šorti). Skaidrs, ka apsargi centās nodarīt maksimāli lielu kaitējumu, jo gāzi pūta visur, kur nebija apģērba. Labā acs dega trīs stundas un sāp vēl šodien, bija grūtības elpot. Jāpiebilst, ka, salīdzinājumā ar apsargiem, esmu smalkas miesasbūves un nepieredzējis šāda veida situācijas (man ir 18 gadu), pat gribēdams nespētu nodarīt tiem fizisku kaitējumu, nemaz nerunājot par to, ka viņi bija divi. Iesaku kluba vadītājiem izvērtēt apsargu atbilstību darbam, lai šādas situācijas neatkārtotos, un apsargi neatbaidītu klientus. Iesaku neapmeklēt klubu ja veselība ir svarīga.

K

R Rihards 14.07.2024

Pilnīgi nepiedienīga spēka pielietošana. Esmu gājis vairākkārt uz šo naktsklubu un varu apliecināt to, ka apsargi izturas brutāli pat pret tā apmeklētājiem.

A Alberts19 14.07.2024

Tik pārsteidzoši, ka mūsdienās vēljoprojām ir novērojama šāda zvēriska rīcība no krogu/bāru darbiniekiem. Nožēlojami.