Tez Tour - Krāpšana

4. martā tika veikta ceļojuma rezervācija TEZTOUR izmantojot celojumubode.lv portālu uz 28.09 līdz 05.10,
5. martā tika saņemta vēstule, ka vietas lidmašīnā un viesnīcā (!) tika apstiprinātas,
18. septembrī tika saņemts vaučers (ceļojuma dokumenti).
Bet 23.09 (5 dienas pirms lidojuma) atnāk vēstule ar informāciju, ka viesnīcai Corendon Playa Kemer ir overbooking. Kā tas var būt iespējams, ja jau bija visi akceptējošie dokumenti - nav skaidrs.

Tika piedāvāta viesnīca ar sliktākām atsauksmēm internetā, ar pavisam citu pozicionēšanu (pirkām viesnīcu ar ballītēm, saņēmām piedāvājumu bērnu viesnīcai. pirkām viesnīcu ar taisno piekļuvi pie jūras (daži metri), saņēmām piedāvājumu, kur līdz jūrai jāiet pa pazemes tuneli zem automaģistrāles). Nauda tika atgriezta, bet atvaļinājums jau tika sabojāts, jo atrast pēdejā brīža ceļojumu uz viesnīcu ar tām prasībām, kuras no sākuma bija izvirzītas, izrādījās nereāli. Tāpēc esiet uzmanīgi, rezervējot ceļojumus ar šo kompāniju.

24.09.2024

V