www.sudzibas.lv Tele2 Slikts serviss un krāpšanas

Tele2 - Slikts serviss un krāpšanas

Tele2 lolojās vienmēr ka ir Nr.1 interneta ātruma ziņā!
Tomēr cik smuki mūs, klientus, šis kantoris apčakarē!
Solot zelta kaudzes, reāls 5G interneta ātrums ir SLIKTĀKS par 4G!
Vidēji - 50mb (4g - 80-100!)

Kā var uzticēties uzņēmuma, kura darbinieki neko nejēdz pašu pakalpojumos?! Atbilde uz jautājumu "Kāpēc tik slikts ātrums?" dabūju fenomenālo atbildi: "nu tas nozīmē, ka tādam arī jābūt - tehnisko problēmu mums nav!".

Tele2, vai jūs klientus par muļķiem uzskatat, vai muļķi pie jums strādā?!

03.05.2024

Z Zaniite89 03.05.2024

Arī es esmu iegrābusies tele2 internetā. Tornis blakus mājām,bet internets pat no rīta ir knap 2mb/s... kā tā var būt? Aizstiepu visu atpakaļ un teicu,kad nekas nejiet,iedeva man jaunāko 5G mājas rūteri,kas neatšķīrās nea ar ko no iepriekšējā. :D summa gan astranomiska. ja nemaldos bija ap 500eiro.14 dienu atgriešanas garantija,pēc 5 dienām nesu atkal atpakaļ. un saku,kad neko vairs negribu,laužu līgumu,jo nespēj turēt savu vārdu. nākamajā mēnesī atnāk rēķins 198eiro. :D par ko? rakstu,zvanu atbildes nekādas. pēc mēneša atnāk izziņa,kad man piešķirta atlaide un jāmaksā tik 87 centi. Un te man radās jautājums,cik lieli krāpnieki viņi ir... ja nu es būtu samaksājusi tos 198 eiro mīļā miera labad? vai man kāds atgrieztu? Par tele2 viennozīmīgi sliktas atsauksmes.

A Andis Barinovs 05.05.2024

Ar Biti un batcom ir tas pats