www.sudzibas.lv Tehauto Slikts serviss

Tehauto - Slikts serviss

Mazs un slikts piedzīvojums Valmieras Tehauto autosalonā.
Vēlējos iegādāties jaunu auto, ierados šajā auto dīleru centrā, lai zvēlētos jaunu auto. Par sliktu servisu ieejot nekas neliecināja, tālāk apstaigāju un iepazinos ar jauno auto piedāvājumu, bet no dīleru centra nevienam neinteresēja, ka izrādu interesi pa automašīnām. Tad nu nācās uzprasīties kurš tad atbild par jauno auto iegādi, bija laipns puisis kas norādīja uz atsevišķi sedošu meiteni. Tā nu devos pats uzbāzties ar jautājumiem un šeit tad arī sākās:
1. Pieejot jau likās, ka meitenes reakcija bija, ko es te atnācu, ko vēlies? Īsāk, iztraucēja viņas mieru!
2. Jautājot par auto piedāvājumiem un auto pieejamo klāstu, tā arī atbildi nesaņēmu, tik strupu atbildi - ko tu vai jūs gribi?
3. Nosaucu auto marku kas interesētu, iesita datorā un kaut ko atrada un nosauca cenu, pajautājot kā automašīna aprīkota - atbilde mani apstulbināja - nu kā, rati un stūre! Pēc šīs atbildes un tālākās komunikācijas sapratu ka šajā autosalonā klientus negaida vismaz šī meitene, kas tirgo jaunās automašīnas. Tā vietā, lai saprastu un iegūtu sīkāku informāciju par auto - nācās atbildes no viņas, kā ar stangām vilkt.
4. Es jau nemaz nerunāju par to, ka piedāvāt apskatīties un iepazīties ar auto klātienē, tas būtu veikt pieejamo auto apskati un tehnisko izklāstu.
Pēc šādas komunikācijas ar jauno auto pārdevēju pats noteikti vairs neapmeklēšu šo autosalonu un pārējiem neiesaku, īpaši ja redziet, ka pie auto pārdošanas ir jauna sieviete. Žēl ka tāda attieksme autosalonā pret klientiem! Tanī pat depo veikalā pārdevēju attieksme, zināšanas un komunikācija ar klientu ir krietni augstākā līmenī nekā šajā autosalonā. Auto meklēju, bet tagad jau izskatu Rīgas un tartu autosalonu piedāvājumus, kau tādu pašu varētu iegādāties dzimtajā pilsētā, bet vairs nē!
Vēlējos vēl piebilst, neturu ļaunu prātu uz šo pārdevēju, lai jau viņai viss dzīvē izdodas, bet morāle, kā viens darbinieks var sabojāt attieksmi pret visu kompāniju!

09.07.2024