www.sudzibas.lv Svetlana Kunceviča Ārkārtīgi negodprātīga īrniece

Svetlana Kunceviča - Ārkārtīgi negodprātīga īrniece

Svetlana Kunceviča (1981.g dzimusi) īrēja dzīvokli Rīgā 8 mēnešus, atstāja dzīvokli briesmīgā stāvoklī, salauzta santehnika un sadzīves tehnika, sabojātas mēbeles, nozagtas dažas mantas, parāds par īri un komunālajiem maksājumiem gandrīz 2000 eiro (šobrīd notiek parāda piedziņa caur tiesu), pretrunā ar Īres līguma noteikumiem smēķēja dzīvoklī un turēja suni, suns sabojāja mēbeles, dzīvoklis tika atstāts ļoti netīrs, korķi no alkohola pudelēm mētājas pa grīdu, atslēgas no dzīvokļa atstātas pastkastītē, visu laiku bezkaunīgi meloja, dzīvoklī piedeklarēja savus 4 bērnus (šobrīd notiek dzīvesvietas deklarācijas anulēšana visām 5 personām), Rīgas Sociāla dienesta kliente, visu laiku maina darbavietas, uz manu adresi nāk visādas vēstules no parādu piedziņas kompānijām, kas liecina par to, ka šī persona ir parādnieku melnajos sarakstos. Sarakstu var vēl ilgi turpināt, bet tas ir brīdinājums visiem – nekādā gadījumā neslēdziet Īres līgumu ar viņu un neaizdodiet viņai naudu. Viņa jau figurēja šajā portālā sakarā ar naudas parāda nemaksāšanu.

S Smadzen'sVaig? 22.05.2024

Tā ir ar tām Svetlanām