www.sudzibas.lv SS.COM Krāpšana

SS.COM - Krāpšana

Centos reģistrēties portālā, bet kāds jau bija piereģistrējis manu numuru. Beigās viss izdevās un tiku kontā, papildināju to un vēlos iesniegt sludinājumu bet nekā… izmetās logs ka jāgaida skudinājumu ievietošanas aizlieguma beigas, jo es esot pārkāpusi noteikumus, bet es pat nekad iepriekš neesmu izmantojusi ss.com pakalpojumus!

Naudu arī vairs izņemt nav iespējams, uzrakstiju uz e-pastu kas ir norādīts pie kontaktiem un atkal nekā, nav nekādu atbilžu.

Izkrāpj naudu, nobloķē kontu!
Gatavošu iesniegumu policijā un Ptac. Ja ir vēl apkrāptie kas vēlas kopīgi rakstīt iesniegumu pret šo visatļautību, jo redzu, ka ne es pirmā tāda rakstiet uz e-pastu: [slēpt]@gmail.com

kopā mēs varam panākt, ka krāpnieki arī par 2,3 vai 5 eiro nokļūst aiz restēm nevis vada portālus.

02.08.2024

Papildināts DaiS9 02.08.2024

SS.com bloķēja manu pieeju kontam pilnībā un nozaga iemaksāto naudu. Šobrīd ir iesniegts pieteikums bankā par krāpšanu,tāpat ir aizpildīts pieteikums kredītkaršu kompānijai par krāpšanu un tiek gatavoti iesniegumi policijai un ptac!

D