www.sudzibas.lv Sportland Attieksme pret darbiniekiem

Sportland - Attieksme pret darbiniekiem

Sportland regulāri meklē darbiniekus. Vai Sportland personāla vadība ir painteresējusies kāpēc tā? Jo lielāka darbinieku rotācija, jo sliktāka slava uzņēmumam. Liela daļa pamet šo darbu atalgojuma pēc, tikpat liela daļa bijušo darbinieku izsakās slikti par veikalu vadītājiem. Vadītājam būtu jābūt kā paraugam darbiniekam, vadītāja pienākums ir apmācīt darbinieku, izskaidrot, paskaidrot nevis kā vagaram ar pīcku staigāt apkārt un kritizēt. Vadītājam ir jāmācās korekti norādīt uz kļūdām un paskaidrot kā ir labāk un kapēc, jo sevišķi tas attiecas uz jaunajiem darbiniekiem. Paņem darbā bez pieredzes un pēc nedēļas kritika nāk aumaļām. Tā vietā, lai radītu prieku par darbu, lai būtu savstarpēja cieņa, vadītājs to visu jau pašā sākumā izskauž. Jo labāka atmosfēra darbā, jo darbinieks jutīsies labāk, vairāk būs pašam interese strādāt, nevis ar riebumu iet uz darbu. Vai sportland politika ir tāda, lai par jums kā darba devēju atsauksmes no bijušajiem darbiniekiem būtu lielākoties negatīvas? Varbūt vajag pie tā piestrādāt?

31.05.2024

A asdasd123 31.05.2024

šāda attieksme pret darbiniekiem " kā pret s*du" šajā valstī ir pilnīgi visur . vismaz būtu kaut ko maksājuši , bet nekā - ne naudas , ne attieksmes . pēc tam vēl raud , ka neviens negrib strādāt . nonsens pilnīgs - šitie darbadevēji .

A andriszz 31.05.2024

Ex darbiniecei forša latviešu valoda! Seksīgi!

O oIo 31.05.2024

Un ja tas ir bijušais darbinieks "120 kg. pīrādziņš" , kuru izmeta par nesportisko tēlu? Joprojām stāv?

E Ex darbiniece 31.05.2024

@olo.. man tā vien škiet, ka esi nedaudz apmaldījies🤷‍♀️

ž žurcis 01.06.2024

Un kur šādi nav? Visos tirdzniecības uzņēmumos liela rotācija un vidu laiku meklē darbiniekus zemu aomaksātās vakancēs.

E Ex darbiniece 01.06.2024

Rotācija ,lielākoties, notiek attieksmes dēļ.

E Ex darbiniece 14.06.2024

Ir pagājušas gandrīz 2 nedēļas, varbūt arī Sportland varētu sniegt kādu komentāru, jebšu turēsim “galvu smiltīs” un izliksimies, ka viss ir vislabākajā kārtībā🤔

B bizbizmārīte 19.06.2024

Pilnībā piekrītu, bet es teiktu ka lielākā problēma ir ar lielajiem vadītāiem nevis veikala vadītājiem (mans viedoklis). Veikala vadītāja bija laba, uzskatija sevi par savējo. Darbs nebija tas labākais, bet ja lielie priekšnieki nečakarētu darbu un kolēģi būtu normālāki, tad jau būtu ok.