Spicumeistari - Krāpnieki

Bija man problēma kad vecā ūdens spice nedeva vairs ūdeni, internetā atradu darboņus kas piedāvā uztaisīt jaunu spici. Puiši pa telefonu tik Skaisti visu izstāstīja, nodomāju ka būs īstie darboņi kas palīdzēs novērst problēmu. Sarunājām laiku, vietu. Puiši atbrauca un tad sākās - tie sauktie meistari neadekvāti nevar pateikt ne pusplesta vārda, tik paziņo ūdens ir 8 metros un 16 metros. Nodomāju, vecā mana spice ir 16 metru un ūdens labs, caurspīdīga. Izvēlējāmies dziļāko variantu. Saku puišiem, taisiet visu tā lai ir labi un vairs nevajag atgriezties pie šīs tēmas. Pagāja aptuveni stuna un puiši Saka (saimniec gatavs) biju pārsteigta ka tādā īsā laikā izurbuši 16 metrus. Puiši pievienoja arī sūkni, atverot krānu ūdens nāk sarkans ar smaku uz ko puiši tik nosaka, papumpējiet būs labi. Paiet viena diena, otra situācija tikai pasliktinās (ūdens sarkans nelietojams) protams telefonu vairs neviens neceļ un paliku ar savu problēmu viena: (tātad šķiros no prāvas naudas summas par velti, neatrisinot savu problēmu. Man nervi beigti un rokas nolaidās, meita pieteicās palīdzēt un atrast īstus meistarus. Man jau ticība vairs nebija. Jā meita atrada meistarus, atbrauca divi meistari nu jau gados. Pieteicās izmērīt jauno spici ko ierīkoja spicumeistari.lv te nu atklājās krāpniecība. Pasūtīto 16 metru vietā bija vien 8 metri, bet samaksu paņēma par 16 metriem. Kā jaunie meistari noteica ka 8 metros ūdens kvalitāte nav lietojama nekādos nolūkos. Ūdens dārgo sūkni ko uzlika spicumeistari.lv arī nevajadzēja, pietika ar parastu hidroforu. Jaunie meistari ierīkoja nu jau jaunu otro spici uz 16 metriem, kā arī pieslēdza sūkni. Un tad man bija prieki, ūdens tīrs, garšīgs tāds pats kāds man bija 20 gadus atpakaļ no vecās spices. Esmu ļoti pateicīga jaunajiem meostariem. Secinājums, izvēlieties meistarus cītīgi, izrādās ka spicumeistari.lv strādā tik pāris gadus un pozicionē sevi par baigiem meistariem (sūdu meistari) es nekādā gadījumā neiesaku spicumeistari.lv (brauc ar sarkanu busu) šie pusī ir krāpnieki un neadekvāti, turieties no viņiem pa gabalu.

Good Intentions 31.08.2024

Japrasa no pazīstamiem cilvēkiem un tas, ka ir kaut kāda mājaslapa ar smuku noformējumu un smuku runu negarantē neko tieši pretēji jabūt vairāk piesardzīgiem.