www.sudzibas.lv Sloka Daina Slikta pacientu aprūpe

Sloka Daina - Slikta pacientu aprūpe

Drausmīgs ģimenes ārsts. Atradāmies viņas pārraudzībā dažus gadus - lielākais murgs ne ārsts. Tad kad cilvēkam nepieciešama ārsta palīdzība no rīta un ārsts tiek saukts uz mājas - atbilde ir - man ir citas lietas. Ja pacients ir ar augstu temperatūru, atbilde - iedzer temperatūrai zāles un nāc uz vizīti. Gados vecam cilvēkam, kurš knapi iet, regulāri jābrauc pie viņas, jo viņai neesot laika, kaut arī par ārsta vizīti uz mājām jāmaksā vairāk. Un patstāvīgi neuzklausot pacientu tiek regulāri mainītas zāles, kaut arī ir būtiska alerģija uz medikamentiem - ārste vienkārši to neņem vērā. - tā ir kādu atsevišķo zāļu tirgošana? ! Katru reizi, kad zāles sāk iet uz beigām, kur cilvēks patstāvīgi gadu gadiem ir lietojis un kuras jālieto katru dienu slokas kundzītei vajag paeksperimentēt ar zālēm. Un pēc šiem eksperimentiem pat neapvaicājas vai ir ierastās zāles, bet pasaka, ka izrakstīs kaut kad nedēļas laikā. Tad nu mokies cilvēks ar eksperimenta zālēm vai arī sauc ātro palīdzību, lai ved uz slimnīcu, jo nav zāļu.
Nevienam neiesaku šo ārstu. Viņai nerūp pacienti.

R