www.sudzibas.lv Skin-Pro Neprofesionalitāte, meli

Skin-Pro - Neprofesionalitāte, meli

Negatīva pieredze ar skin-pro.
Uzķeroties uz daudzsološās reklāmas fb par lāzerepilāciju-zemas Cenas, augsta kvalitāte un garantētas 2procedūras bez maksas, ja rezultāts nav sasniegts pēc kursa pabeigšanas, nolēmu apmeklēt šo iestādi, lai veiktu lāzerepilāciju. Izvēlējos pro set par 149€, kur iekļautās zonas ir paduses, pilns bikini un kājas visā garumā.
Uzsākot kursu, man nebija zināšanu par lāzeru veidiem, stiprumiem, iedarbībām, atšķirībām utt, tāpēc paļāvos uz profesionāļu lēmumu lāzera izvēlē.
Kurss tika uzsākts ar tā saukto diožu lāzeru, izgāju 4 procedūras bez rezultāta. Tad šie 2-dienu-kursu-izgājušie-speciālisti uzstādīja man diagnozi “hormonālais disbalanss (par ko izzināju tikai tagad, kad kurss ir pabeigts) . Tika ieteikts veikt hormonu analīzes, ko arī izdarīju, rezultāti+ginekologa konsultācija un izmeklēšana vienā no Rīgas labākajām privātklīnikām, neuzrādīja nekādas novirzes no normas, par ko skinpro “speciālisti” tika informēti.
Lāzerepilācijas kurss tika turpināts ar aleksandrīta lāzeru. Piebildīšu, ka nauda 600€ apmērā par 4 izniekotajām procedūrām atgriezta netika, kā arī “vadība” atteicās kompensēt procedūras uz aleksandrīta lāzera šīs summas apmērā. Palikām pie varianta, ka kurss tiek turpināts un pabeigts un tad, ja būs nepieciešams, tiks izmantotas šīs garantētās 2 bezmaksas procedūras. Fakts, ka puse no 8reižu kursa ir izniekots un reāli mans kurss sastāvēs no 4 reizēm, tika ignorēts.
Aleksandrīta lāzers deva efektu, lēnām, bet efekts bija. Pabeidzot kursu bija apm 50% matiņu noņemts. Ja būtu vēl šīs 4 reizes, tad rezultāts būtu jau tuvu ideālajam.
Garantētās 2 bezmaksas procedūras man tika atteiktas, pamatojoties uz kavētiem termiņiem (protams pulkstenī minūtes neskaitīju līdz nākamajai procedūrai, kad darba specifikas dēļ varēju tikt tad arī gāju) un “speciālistu” uzstādītās “diagnozes” - “hormonālais disbalanss”. Kad prasīju, no kurienes šī “diagnoze”, tad atbilde bija, ka no manas “ medicīniskās kartes”, kur es pati esmu teikusi ka man tāds ir!
Par “speciālistiem” varu teikt, ka katru teizi citas meitenes, katra “braukā” ar to lāzeri kā nu sanāk, bikini zona tik apstrādāta pavirši, jo “profesionāļiem” laikam šo zonu apstrādāt nav patīkami. Visas zonas tiek apstrādātas 30-40 min laikā, lai gan citos le centros to dara 1h30min laikā.
Ja vēlaties izmēģināt savu laimi lāzerepilācijā, t. I, tikt pie kādas “diagnozes”, tikt apvainots fizioloģiskās novirzēs no normas, lai tikai nebūtu jāPilda solītais, tad droši dodieties uz šo kantori.

T taisnibascinitajs3 03.07.2024

Varbūt bikini zona tiek veikta pavirši, jo nevienam ilgi negribas atrasties galā, kas smaržo pēc zivju paviljona.

Ar cieņu
Viena no meistariem

N Nata86 04.07.2024

Ни один адекватный человек не поверит, что коммент реальный))

S SkinPRO 04.07.2024

Apliecinām, ka augstāk izvietotais komentārs, protams, nekādā veidā nav saistīts ar mūsu iestādi vai tās darbiniekiem. Komentāra autoru stingri aicinam dzēst šo neētisku, mūsu darbinieku profesionalitāti apmelejošo izteicienu.

N Nata86 04.07.2024

Сама у них начинала курс на диодовом аппарате, после перешла на александритовый, но это в основном потому что на втором аппарате мне было комфортнее. Лично я в восторге от результата на обоих аппаратах, но даже если бы аппарат сменили из за плохих результатов - в чём вина салона или мастеров? Все аппараты, по личному опыту, приносят классный результат, о каком возврате идёт речь? К тому же, по опыту знакомых знаю что обещанные бесплатные процедуры делаются без пререканий - лично знакома с девушкой, которой их выдали без единого вопроса, но естественно их не дадут если плохой результат связан с вашими действиями, а как вы хотели? У меня большие сомнения по поводу того, что такое серьёзное место намеренно отжало ваши 2 несчастные процедуры, наверняка им от них ни холодно, ни жарко…

S SkinPRO 04.07.2024

Labdien, ļ.cien. Ilze!
Dublējot agrāk sniegto informāciju:
Protams, ka dažu dienu nokavēts intervāls netiek ņemts vērā, taču konkrētajā gadījumā intervāli tika vairakkārt pārsniegti uz vairākām nedēļām, kas ir fiksēts iekšējā dokumentācijā. Kā ir aprakstīts Jūsu parakstītajā informētajā piekrīšanā procedūrai, garantijas procedūras netiek piešķirtas gadījumā, kad speciālistu noteiktie intervāli apzināti netiek ievēroti - šīs faktors būtiski, negatīvi ietekmē procedūru rezultātu un nevar tikt kontrolēts no mūsu puses. Tāpat garantijas procedūras netiek piešķirtas gadījumā, kad klients neierodas uz procedūru 8 nedēļu laikā pēc iepriekšējās procedūras veikšanas brīža, saistībā ar augstāk aprakstīto. Šīs ir iemesls konkrēta lēmuma pieņemšanai konkrētajā gadījumā. Mēs atvainojamies par sagādātajām neērtībām, vienmēr cenšamies īstenot klienta vēlamo, taču konkrētajā gadījumā ir novērojams izteiktais speciālistu ieteikumu un garantijas izmantošanas noteikumu pārkāpums, kas būtiski ietekmē procedūru rezultātu un neļauj mums kontrolēt procedūru efektivitāti.
Katrs speciālists ir augstāku izglītību un atbilstošu papildizglītību ieguvusi ārstniecības persona, kuras identifikators ir atrodams mūsu mājas lapā. Procedūras tiek veiktas strikti ievērojot procedūru protokolus un dokumentējot savas darbības.
Pievēršam uzmanību tam, ka centra speciālisti, rīkojoties tikai savas kompetences ietvaros, piemīnēja Jūsu sniegto informāciju par veselības stāvokļi skaidrojot iespējamas efekta dināmikas svārstības. Uzstādīt diagnozes nav mūsu darbinieku kompetence vai pienākums, kā arī šī informācija nekādīgi nevar tikt apspriesta publiski.
Pirmās procedūras tika veiktas ar augstākas klases diožu aprīkojumu, atbilstoši visām prasībām un konkrētajām gadījumām. Diemžēl faktori, saistībā ar kuriem procedūras ar aleksandrīta ierīci konkrētajā gadījumā bija efektīvākas, nekā ar diožu ierīci, ir individuāli, nav acīmredzami vai atkarīgi no speciālistu darbībām. Šīs īpatnības var tikt atklātas tikai procedūru kursa gaitā, novērojot un izvērtējot to efektivitātes dināmiku, kas arī tika izdarīts konkrētajā gadījumā.
Mēs vēlreiz atvainojamies par sagādātajām neērtībām un, atkārtojot vairākkārt sniegto informāciju, akcentējam, ka konkrētajā gadījumā konkrēts lēmums par garantijas procedūru piešķiršanu tika pieņemts saistībā ar intervālu neievērošanu (pārsniedzot vairākus intervālus un vairākām nedēļām), nevis balstoties uz jebkādiem citiem faktoriem.
Cieņā
SkinPRO

E ElizK 04.07.2024

Kā pateicīgs klients, kurš šajā iestādē saņēmis gan izcila līmeņa apkalpošanu (par smieklīgām cenām!), gan solītas bezmaksas procedūras, teikšu vienīgi - neticiet, cilvēki, visam kas uz žoga rakstīts! :)