SIA “Valodu mācību centrs” - Slikta apmacība

Kursi, kurus nevienam neieteiktu. Tos izmantoju, jo no Valsts iestādes obligātā kārtibā bija jāapmeklē, kaut gan angļu valodu ļoti vēlējos mācīties. Skolotāja necenšas labot kļūdas, uzdod tikai patstāvīgos darbus, tādā gadījumā tādi kursi vispār nav vajadzīgi. Un vērtēšana aplama, cilvēkam ar praktiskām un ilgstošām angļu valodas zināšanām liek vērtējumus,it kā viņš neko nezinātu, savukārt citās grupās saliek vērtējumus daudz augstākus bez testiem un īpašām zināšanu pārbaudēm. Rodas priekšstats, ka tie kursi ir priekš oficiāla papīrīša iegūšanas vajadzīgiem cilvēkiem . Ja tiešām gribat apgūt angļu valodu, meklējiet labāku apmācību.
Var tikai nožēlot, ka šādos kursos tiek izmantoti Britu monarha prinča Cārlza un Latvijas valsts vārdi.

D Dincis77 12.05.2022

Nekādā gadījumā neizvēlaties šo skolu, tās ir šausmas...
Draudzi no vadības puses, skolotāji nedod materiālus, mācības notiek vairākām grupām kopā ar dažādiem līmeņiem.
Kad izteicu pretenziju man piedraudēja , ka pati izvēlējos un man nav atpakaļceļa, ja nē būs soda naudas.
Vadība runā tikai krieviski
Neiesaku!