Latvijas Sabiedriskais Autobuss SIA - Slikts serviss

Sveiki, braucām 28.06. uz Tukumu ar "Latvijas Sabiedrisko Autobusu", pulksten 17:55 .
Autobusā ļoti karsts, nav atvērta ne lūka, ne ieslēgts
kondicionieris (ja tāds maz darbojas). Šoferim pašam atvērts logs, liekas par pasažieriem, nemaz neliekas ne zinis. Saprastu, ja ārā nebūtu +37° un mēs brauktu pa grants ceļu, bet šāda attieksme ir ļoti nesmuka. Izkāpām no autobusa, burtiski slapji.
Ceru, ka ko darīsiet šādās situācijās, tomēr ir arī cilvēki, kuri nepanes karstumu.

D

M Maija Lazdiņa 01.07.2024

Labdien, vai varat minēt no kurienes Jūs braucāt ar Latvijas Sabiedriskais Autobuss uz Tukumu 28.06. 17.55? Lai varam noskaidrot opratīvāk, kurš autobuss tas bija, jo kondicionieri strādā.

D Daniels21 01.07.2024

No Jelgavas. Varbūt tie strādā jā, bet gaisa nemaz nebija, pieliekot roku, knapi varēja just gaisu. Ja tam tā būtu jābūt, tad tas galīgi nav labi, jo autobusā bija karstāks gaiss, nekā ārā, vismaz lūku varētu atvērt.