SIA Kastaņu Māja un SIA TicketPoint - Krāpšana

Labdien,

Informēju cilvēkus, lai nepērk biļetes uz pasākumiem no ticketpoint.lv. Jo viņu rīkotie pasākumi ir krāpšana. Pērkot biļeti ir pateikts, ka būs konkrēti dalībnieki, bet pasākumā kāds no viņiem var arī nebūt. Pasākumi ir nekvalitatīvi organizēti un ir daudz neapmierinātu cilvēku ar ēdināšanu, wc trūkumu, programmas vilkšanu garumā(garlaicība).

Viens no pasākumiem uz kuru bijām ar ģimeni.
2024.gada 18.jūnijā ar ģimeni bijām uz SIA Kastaņu māja rīkoto pasākumu Riga air show 2024 Spilves lidlaukā.
Pasākumam tika izmantota krāpnieciska mārketinga stratēģija. Facebook maksas reklāmās tika pateikts, ka pasākumā būs Baltic Bees Jet team reaktīvās lidmašīnas. Kad pasākums gāja uz beigām, pasākuma vadītājs paziņo ka Baltic Bees Jet Team nebūs, jo nav saņemta lidošanas atļauja no Latvijas Gaisa Satksme. Es savai ģimenei uz šo pasākumu nopirku biļetes tikai tāpēc, ka redzēju ka būs Baltic Bees un Jurģis Kairis. Pieļauju, ka laicīgi netika organizēta lidošanas atļaujas saņemšana.

M Mārtiņš Šahno 29.05.2024

Uzrakstīju nepareizu datumu. Pasākums notika 2024.g. 18.maijā.