www.sudzibas.lv Schenker Pats sliktākais darba devējs

Schenker SIA - Pats sliktākais darba devējs

Pēdējā no darba vietām, kur doties strādāt. Uzņēmums bija augošs, daudzsološs, ar spēcīgu darbinieku komandu. BET - viena gada laikā ir nomainīti 100% vadītāju uzņēmumā, visa kārtība izjaukta, jo uzņēmumu vada Roger Allas, kurš ar kaunu ir izmests no iepriekšējās darba vietas un igauņu (diemžēl viņiem tāda vara bija) ielikts Latvijas uzņēmumā. Protams, ko gan atbalstīs igauņi, ja ne savējo.
Tā vietā, lai varētu strādāt un ko attīstīt vai uzlabot, 90% laika ir jāpavada veidojot nevienam nevajadzīgas atskaites, bītot kvadrātiņus excelī un reportējot lietas, kurām vispār nav nemazākā sakara ar uzņēmuma darbību un iespēju gūt ienākumus.
Pie šāda vadītāja pat pakārties nesanāks, jo būs jāreportē visu kāršanās procesu un arī pēctam jādod atsauksme par meistaru, kurš izgatavoja naglu, pie kuras tika piesieta virve.

03.07.2024

J

S SLV2022 03.07.2024

Pilnīgi piekrītu! Tam mazajam kalabokam vajadzētu ar celi di*** un aizsūtīt atpakaļ uz Igauniju ar visu Līgu + Kristianu bonusā.

S SLV0000 04.07.2024

Beidzot kāds ir sācis runāt! Paldies, SLV2022 ;)
Nevaru nepiekrist šai un iepriekšējai sūdzībai - tik tiešām nevienam nenovēlu šeit strādāt.
Lielākā daļa visu laiku ir jauna darba meklējumos, bet neiet prom vai nu kādu privātu finansiālu saistību/iemeslu dēļ, vai nu žēl pamest savus foršos kolēģus.