www.sudzibas.lv Scantest Auto bojājums

Scantest - Auto bojājums

Diemžēl šodien saskāros ar nepatīkamu atgadījumu Kuldīgas scantest, plkst 15: 14 veicu tehnisko apskati savam bmw x5 spēkratam un pēc bremžu spēka mērījuma darbinieks mēģinot nobraukt nost no bremžu stenda, to ieslēdza kamēr aizmugurējie riteņi bija sabloķējušies, kā rezultātā smuki paplēsa mana auto riepas, uzskatu, ka šāda veida nekompotence ir nepieļaujama! Katru gadu veicu tehnisko apskati tieši Kuldīgā un pirmo reizi šāds atgadījums. Mans auto burtiski tika izrauts ārā no bremžu stenda un gandrīz uzsviests virsū t5 busiņam kurš stāvēja aiz manis. Domāju, ka savās video novērošanas kamerās tas ir fiksēts. P. S. Es veicu apskati lai pārbaudītu, ka varu piedalīties ceļu satiksmē nevis lai sačakarētu savu auto, ieteiktu paskatīties cik x5 izmaksā diferenciāļi🤦🏻‍♂️

J