www.sudzibas.lv Ruckas muiža Slikta izturēšanās, atlaišana bez iemesla

Ruckas muiža - Slikta izturēšanās, atlaišana bez iemesla

Strādāju par istabeni, katru dienu, kad apsēdos uz 2 minūtem lai atpūstos jo slodze ir liela, saņēmu komentārus no darbiniekiem, ka "neko nedaru"
"nestrādāju". Katru dienu mazgāju grīdas, tīriju istabiņas, mazgāju labieriecības un dušas. Pēc manām domām 15 gadīgam bērnam slodze bija par lielu. Vienu dienu man lika 30 grādos, saulē ārā iet strādāt, man nebija cepures, kājās bija džinsu bikes, kurās bija ļoti karsti. Gāju jautāt vai nevaru dabūt citu darbiņu iekštelpās, pēc jautājuma atkal saņēmu komentārus, ka vispār tāpat neko nedaru un nezinu kas ir smags darbs. Es iebildu un uz manis prieksniece pilnā balsī sāka kliegt. Pēc strīda gāju
turpināt darīt darbu ārā, tad atkal saņēmu komentārus, ka neko tāpat nedaru, lai eju iekāa nomazgāt traukus, kamēr es to dariju, prieksniece atnāca un teica, ka nevar
sazvanit manus vecākus, jo vajadzēs lauzt līgumu.
Neviena bridi nebiju teikusi ka vēlos iet prom, tikai teicu,
ka man nepatīk tur strādāt, jo bija tiešām grūti, un
neviens nenovērtēja manu darbu. Kad nomazgāju
traukus, mans darba laiks bija beidzies, mani pasauca uz
kabinetu un bez paskaidrojumiem nācās parakstīties par
līguma lauzšanu. Labāk būtu neparasktīJusi. Bet es to nezinaju. Uz līguma lauzšanas lapas bija rakstīts, ka
"esam vienojušies abpusēji par aiziešanu no darba". Man ir tikai 15 gadi, un šāda situācija notiek pirmo reizi, tāpēc nezināju ko darīt, un lapu parakstīju. Nākamajā dienā, kad sazvanīja manus vecākus, prieksniece meloja par to, ka nav bļāvusi man virsū, un esot visu skaidrojusi mierīgi, taču tā nav taisnība. Meloja ka esmu darba laikā slēpusies un izmantojusi telefonu. Ka esmu priekšniekiem uz darba uzdošanu atbildejusi "kas es podus berzīšu un palagus klāšu? " kas arī nav taisnība.
Nezinu ko šādā situācijā darīt.

Good Intentions 12.07.2024

Ļoti labi, ka atlaida nav ko tādā sūdu bedrē strādāt un mocīties. Meklējiet citu vietu, ja tur problēmas līdzīgas būs, tad varbūt problēma jūsos.