www.sudzibas.lv RRR.LT Krāpšana

RRR.LT - Krāpšana

10. Jūlijā 2024g pasūtīju Volkswagen touareg kardānu. 12. Jūlijā tika piegādāta. Uzmanīgi ataisīts iepakojuma augšdaļa. Apsekojot kardānu - kardāna karājošais gultnis bija sliktā stāvoklī, tāpēc nolemts sūtīt atpakaļ. Ielikts tai pašā kastē un aizskočots. 23. Jūlijā atnāca no rrr. Lt ziņa ka atmaksa apturēta. Rakstīju vēstules. Bet nekā. 14. Augustā tika atbildēts, pārdevējs naudu neatgriezīs, jo nav atgriezts pilnā komplektācijā. Trūkstot skrūves un šaibas. Man bija pirmā dzirdēšana, ka tai kastē bija jābūt vēl skrūvēm. Vismaz tādas neredzēju. Tātad ja pārdevējs samelo kad ir bijušas skrūves vai pēc tam vienkārši stāsta ka vairs nav skrūves, tad var neatgriezt naudu? Pirku jau kardānu nē skrūves. Sarakstē piedāvāju veselu spaini ar vecām skrūvēm aizsūtīt, bet uz to nereaģēja. Vienkārši paziņo ka nav atgriezts pilnā komplektācijā un viss. Naudu neatgriež.