www.sudzibas.lv RIMI Slikta apkalpošana

Rimi - Slikta apkalpošana

Ļoti cienu cilvēkus, kuri strādā apkalpojošajā sfērā, bet kasiere valentīna mani nepatīkami pārsteidza un viņai acīmredzami nav vieta darbā ar klientiem. Sasveicinājos ar kasieri, protams uz sveicienu neatbildēja, ok sīkums. Palūdzu, lai man iedod maisiņu, uz ko saņēmu pretī atbildi: atveriet acis un pati paņemiet! Es bieži neiegriežos šajā rimi veikalā un turpmāk nemaz neatgriezīšos, jo veikala klientus pie kases sagaida ar dzīvi neapmierināta kasiere, kura savas negācijas izgāž uz klientiem. Tas ir pilnīgi nepieņemami tā runāt ar veikala klientiem. Viņa bija nelaipna un izturējās pret mani ar necieņu.

06.09.2024

Good Intentions 07.09.2024

"atveriet acis un pati paņemiet!" ir negāciju izgāžšana?🤨 Pa lielam, neko tādu nesaskatu. Vai varēja noformulēt labāk, jā protams.