www.sudzibas.lv RIMI Klienta apkalpošana/draudi/mazgadīgs bērns

Rimi - Klienta apkalpošana/draudi/mazgadīgs bērns

Vēlos izteikt ļoti lielu sūdzību! Šodien biju lieciniece kā sieviete, kas strādā info kasē kliedza uz māmiņu ar bērnu! Tajā visā tika dzirdēti necenzēti vārdi un draudi ar fizisku izrēķināšanos! Vai šis mūsdienās ir normāli?
Vēl pie tam izskrienot ārā no savas darba vietas!? !
Pēc tam šī persona rakstīja privāti izsakot draudus!

10.09.2024

Good Intentions 10.09.2024

"Pēc tam šī persona rakstīja privāti izsakot draudus!"

Točna lieciniece? Kaut kā neizskatās.

O Opiņa 10.09.2024

Pati provikatore nevis lieciniece.

O Opiņa 11.09.2024

Ši čcipa saucama lieciniece telo no sevīm nevainigo aitu.

O Opiņa 10.09.2024

Atvainjiet bet ši persona kas uzrakstija sūdzību TikTok live mudina cilvekus iet iz to rimi un kurinat naidu.Un izsaka ka vina specijali ies uz Rimi katru dienu, tas jau no klientes ir provakacija.Un ka ši persona jauta savam bernam par šo situaciju un kur berns vel pat yas kasieres vecakus aizskar tiktoka tas jau ir cilveku provakacija.

K Ketija123 11.09.2024

Hei esmu tā pati darbiniece kurai šī provokātore prasīja cikos beidzu darbu pateicu 15.15 uzrakstīju viņai privāti satikties plkst 16.00 ja atbild par saviem vārdiem, tad šī meitene TIK TOKA meiģināja vākt baru pret mani vienu pašu, pateicu labi, bet jeb kurā gadījumā zdaču iedošu viņai ar visu viņas baru.
Kad viņa saprata kad neviens nebrauks viņai stāvēt aiz muguras tad lielā provokātore tomēr neatbrauca.
Viņa mani personīgi ir nobloķējusi Tik Toka lai nevarētu dalīties ar savu stāsta daļu.
Nākamais no provokātores sekoja mana telefona numura iedošana šai meitenei kura ir ierakstījusi sūdzību kura man rakstīja privāti draudus.
Jeb kurā gadījumā vārda Lindiņa par saviem vārdiem vienpusīgi nemāk atbildēt. :)

K Ketija123 11.09.2024

Piebildīšu kad šī meitene nebija nekāda lieciniece, viņa live laikā rakstīja komentāros pec incidenta kad brauks uz Rīgu arī "mani sist"😄 no laukiem, laikam laukos ir laika mašīna
😄

S sannas 10.09.2024

Glupam putnam glupa dziesma. Biji lieciniece veikalā un pēc tam gāji pakaļ tai, ko apvainoja, ja jau zini, ka draudus rakstīja? Tev točna nav pilns rublis. Malacis darbiniece, ka nolika tevi pie vietas. Žēl,ka neizsauca policiju, pasēdētu diennakti izolatorā, staigātu kā izrūnīta aita.

O Opiņa 11.09.2024

Pati provicatore vien bija un lieciniece ta pati vien vainiga kas provice šo visu Paskatoties TikTok ka vina visu samakslo pilnigi šķiet ka zarka kads apgriezas rinči no viņas samakslotas daiļrunašanas🤣🤣

K Ketija123 12.09.2024

Apskatieties augstāk manus komentārus. 😀