www.sudzibas.lv Rimi Tukums un City Parks Automašīnu stāvlaukums

Rimi Tukums un City Parks - Automašīnu stāvlaukums

Esmu ļoti nikna par Tukuma Rimi Stāvlaukumu, ko apsaimnieko city parks.
Braucu un iepērkos Tukuma Rimi gandrīz katru dienu, jo dzīvoju Tukumā. Nesen ieskrēju iepirkties, bet aizmirsu piereģistrēt automašīnu, jo tajā dienā bija liels stress. Vai tiešām pēc 20 min atgriežoties ar pilniem iepirkuma maisiem, man jāmaksā 30euro sods? Kāpēc Jelgavas rimi var ieiet mierīgi un tur nav jādomā kad tik neaizmirst piereģistrēt savu auto, jo tur šis city parks nav un ceru, ka nebūs! Rimi vadība, lūdzu padomājiet kā saglabāt un piesaistīt klientus, nevis zaudēt.
Turpmāk izvēlēšos citus veikalus diemžēl un tāda es neesmu vienīgā.

Velvetpopstar 01.10.2024

Rimi neatbilst par stāvvietām.

A Aelita Geide 02.10.2024

Protams,ka neatbild,bet jau ir bijušas daudz sūdzības ,ari piesaistot Bez Tabu par šo problēmu,jo daudz cilvēkiem ir gadījies aizmirst par auto reģistrēšanu City Parks .Tie var būt mazi bērni,stress vai vecāka gadagājuma cilvēki,kuriem ar atmiņu ir problēma,kas licis aizmirst reģistrēt.Es vienmer biju apzinīgi piereģistrējusi savu auto,bet stress darija savu.Rimi būtu jāvienojās ar City Parks par vienu bezmaksas,bezreģistrācijas stundu,apmeklējot veikalu.Saprotu,ja izmanto ļaunprātīgi un novieto auto uz vairakām stundām vai dienu,tad sodiet,
Rimi aicinu padomāt par savu klientu labsajūtu un piesaisti,nevis vienaldzību.Bez mums Jūsu biznesa nebūtu.