www.sudzibas.lv Rīgas Starptautiskais Mācību Centrs Ris skola "pasniedzēja " Lidija

Rīgas starptautiskais mācību centrs - Ris skola "pasniedzēja " Lidija

Neiesaku vaksācijas kursus skolā ris pie pasniedzējas lidijas. Ļoti nelaipna un neapmierināta. Strādā ar vecu produkciju, kā vispār var mācīt citus, ja pašai veca kosmētika. Visas pudelītes un vaksācijas aparāts netīrs, stāv pati ar netīru halātu. Nodarbības pagraba telpās kur tumš. Par ko es maksāju tādu nadu. Bija individuālie kursi par modeli samaksāju klāt 20 € lao skola pati meklē. Modele neatnāca. Manas mācības pārcēla uz citu dienu. Kā pierādījumu par vecu produkciju ir bildes.

23.08.2024

K Kintiya Jamonte 17.09.2024

Labdien,
Biju atnākusi kā modele pie pasniedzējas Lidijas un biju vairāk kā apmierināta. Jau atnākot pasniedzēja uzklausija un ņēma vērā manas vēlmes. Viss bija tīrs un sterils. Darbs tika paveikts nevainojami un tika izvaksētas zonas kā biju to vēlējusies un pieprasijusi sākumā. Mācejle bija ļoti jauka un neatlaidīga meitene, akurāta. Pasniedzēja visu laiku bija klāt un rūpējās, lai process man būtu mazāk sāpīgs un, lai ķermenim būtu ērti. Man patika arī, ka pasniedzēja bija jauka un ļoti laipna.

Q Qwertyuiop123 17.09.2024

Jūs domājat ,ka ar vecu kosmētiku var strādāt un ar netīru vaska aparātu ?
Bildes pievienotas !
Man liekās jūs ja mežā veiktu vaksāciju jums arī patiktu ,jo svaigs gaiss un putni čivina !