Rīgas starptautiskā autoosta - Slikts serviss

Šodien, 16.07.2024, gaidīju transportu 6844, Rīga - Valdlauči - Pļaviniekkalns - Ķekava un mācos par to, kā šiem šoferiem standartā nepatīk klienti, jo nemaz nebrauc pieturā, kamēr intensīvi nemāj. 16: 42 izdomāja šaut gāzi grīdā, kamēr gaidīja savu kārtu piebraukt pieturā, jo cits transports laida iekšā cilvēkus. Izskatās, kā tā viņi dzīvo, jo kad biju burtiski noķēris nākamo, 17: 02, pāris pieturas vēlāk skatos, kā ar sievieti notiek tieši tas pats. Sieviete māj, lai nebrauc prom, lai piebrauc vispār pieturā! Nepatīkami. Paldies, kā uzklausāt un novēlu atrast risinājumu! Brīnišķīgu dienu! ✨💖🙏🌊✨

Papildināts Toms1110 16.07.2024

Papildu informācija, ka pieturā, kur sievietei bija jāmāj, tikai skaidrībai apliecinu, ka priekšā bija cits mikroautobuss, kas laida iekšā cilvēkus, bet arī šis šoferis gaidīdams izdomāja, ka pieturā piebraukt tomēr nevajag, līdz sieviete sāka māt, lai nebrauc taču prom, un šoferis k-ko nobubina un nomāj lai nāk taču, sieviete nākot acīmredzami bija sarūgtināta. Skaidrs, ka nepatīkami. Ceru, ka atradīsiet veidu kā uzlabot servisu!

17.07.2024

T