Radisson Blu Hotel Latvija - Apsardzes trūkums

Atpūšoties Rīgas centrā, mūsu ģimene to vēlējās redzēt no putna acu skatiena. Devāmies apskatīt, ieteikto viesnīcas Radisson Blu Latvija”, “Skyline Bar” 26. Stāva. Izkāpjot no lifta, dzirdzejām erotiskus vaidus. Izrādījās, ka tieši uz palodzes, 25. Stāvā, pāris aizrautīgi nodarbojās ar seksu visu acu priekšā. Vai šī ir uzskatāma par populārāko publisko seksa vietu Rīgā? Vai viesnīcā vispār ir apsardze? Varam to ieteikt kā izcilu vietu pāriem, kuri meklē ekstrēmas sajūtas, bet noteikti ne ģimenēm ar bērniem... Tā vien šķiet, ka publiskajos parkos ir daudz labāka apsardzes sistēma, kas aizliedz seksa gadījumus atklātajās vietās… skumji…

26.08.2024

Good Intentions 26.08.2024

Tā tomēr ir viesnīca un nedomāju, ka Skyline Bar ir īsti pareizā vieta bērniem. No putna acs var arī paskatīties no Pēterbaznīcas torņa.

ž žurcis 26.08.2024

Noteikti Kristīne arī gribētu pakeksot ar tādu skatu. Bet, ak tavu neražu, bērni līdzi.