www.sudzibas.lv Prof.lv Ļoti slikts serviss, nepatiesa informācija

Prof.lv - Ļoti slikts serviss, nepatiesa informācija

12.08. Nopirku lapu (samaksāju) pūtēju, būšot nedēļas laikā. Nebija. Zvanīja, ka par dažām dienām aizkavēšoties. Pagāja nedēļa. Nebija. Zvanīju, tur kāds neko nezin, kāds noskaidros, kāds atkal sludina, ka pēc nedēļas būs. Nebija. Rezultātā paziņoja, ka prece izpārdota. Tad gramatiski nepareizos tekstos, atsauca pasūtījumu. Nu tad 09.09. Saņēmu naudu. Mēnesi nauda pie viņiem, meloja par piegādēm un nekā. Nekad tur neiepirkšos. Esiet piesardzīgi! Un šī sūdzība nebūs atrisināta! Zaudēju mēnesi.

09.09.2024

Atbilde no Prof.lv Support Pārstāvja atbilde 09.09.2024

Labdien,
kā jau telefoniski Jūs informējām, veicot pasūtījumu, mūsu mājaslapā bija norādīta informācija, ka prece ir pieejama piegādātāju noliktavā. Pasūtot preci no piegādātāja esam saņēmusi atbildi, ka izvēlētā prece ir izpārdota un vairs nav pieejama. Pasūtījumus veicam pie daudziem piegādātājiem un preču sortiments var mainīties katru dienu, tāpēc no mums neatkarīgu apstākļu dēļ var gadīties situācijas, kad izvēlētās preces vairāk nav pieejamas.
Vēlreiz atvainojamies par sagādātājām neērtībām