Privātais bērnu darzs Karlsons Juglas filiāle - Kas tu notiek,kad vecāki neredz

Kad bērni iet ēst,tad virtuvē strādā kameras,kur visu noklausas un ja vadībai,kas nepatīk es domāju saruna kāda,tad uzreiz wacapa atskan ziņa
Virtuves darbiniece Ļena Juglas filiālē ir Ukrainiete,kas mazgajot traukus ar gumijas cimdiem met maizi bērniem uz galdaun ne tikai maizi,strādā bez cepures
Bērniem ēdiens drausmīgs zirņu zupa ar cietiem zirņiem nav ne kotletes,ne cīsiņi gaļa vispār kā tāda nav
Kādēļ nav vecākiem ēdienkarte pieejama?
Makaroni auksti saļepuši pa virsu ar sieru
Ja nāk parbaude,tad Kristīne vazājas pa grupām un parbauda,ko vēl vajag,kas nebij izdarīs,lai pēc pārbaudēm,ka to izzies,tad viņa smaidīšot,bet ja nē,tad visām klasies slikti
Mūzikas nodarbības Vienmēr kavē Kristīne,līdz ar to pat pustdienas bērni neiet laicīgi
Latv.valodas nodarbības,ko vada Gaļina vispar vajprac
Pate nezin īsti Latv.val iedod lapiņas pec min 8.nodarbiba beidzas
Lejā strādā auklīte ja ta var teikt Jekaterina Ukrainiete,kura vispār nezin latviešu val
Atnakot vecākam viņa ludz citai audzinātājai,lai ta iet runāt
Ja audzinātājas vai auklītes nezin ka pareizi uzrakstit vecakam pa bernu,tad tur bij tada Sanita,kas atri visu lika pie vietas ar sms palīdzību
Berni iet gulet,tad Katja,kas leja strāda iet pīpējot staigāt apkart bernu darzam
Audzinātāja Anna,parāda ar savu smaidu zaķu zobus vecākiem un visi uzreiz atmaigst,bet aiz durvīm aprunā katru bernu kurš neko nedara nodarbībās,kad pasaka lai vecakus informetu viņa atsakas,jo neprot Latv val tadeļ īsti nav konunikācijas ar vecakiem
Pasaka viss kārtībā un viss
Zāles arī nav,kur lielajiem nodarbības varētu noritēt,jo tur grupa jauna tika uztaisīta

D

Sakarā ar publicēto informāciju sudzības.lv mājaslapā, kā arī pārsūtītām mūsu klientiem ziņām no bijušās darbinieces (Natālijas Kaļķes). Karlsons vienmēr strādā savu klientu labā. Tāpat darbiniekus apmācam labam un kvalitatīvam darbam un stimulējam, tai skaitā ar prēmijām. Esam ieinteresēti, lai mūsu bērni paliek kopā ar mums līdz pat skolai – ta ir mūsu misija. Ļoti lepojmies par katru mūsu absolventu.
Mūsu mērķis ir un būs strādāt daudz kvalitatīvāk un motivēt savus darbiniekus. Kā arī atgādināt par ierastām lietām.
Uz Natālijas Kaļķes vārda ir uzrakstīts iesniegums policijā, sakarā ar konfidenciālas informācijas izpaušanu un apmelošanu.
Ar dažiem darbiniekiem mēs šķiramies pārbaudes laikā, jo darbs ar bērniem tā ir sirdslieta un liela atbildība. Celt neslavu darba vietai, kur bija strādājusi, sniedzot nepatiesu informāciju vēl viens apstiprinājums, ka tas ir ļoti negatīvs cilvēks, kas nav spējīgs stradāt kolektīvā. Ko dotais cilvēks vēlējās panākt - grūti spriest, saskaņā ar darba likuma 101.pantu darba attiecības tika pārtrauktas.