Premiummajas.lv - Krāpšana

Nopirku logu tīrīšanas robotu. Diemžēl robots braukāja pa stiklu tikai sausā režīmā, tiklīdz gribēju ieslēgt tīrīšanas režīmu (mitro) , tas vislaik krita nost no loga un nevarēja pabraukt augstāk.
Nolēmu atgriezt robotu. Diemžēl Latvijā to nevarēja izdarīt. Lai šo preci atgrieztu Lietuvā, un viņiem neesot iespējas saņemt pakomātā, man bija jāalgo kurjers (par saviem līdzekļiem) . Pēc tam jāgaida aptuveni 6 nedēļas naudas atmaksa un atmaksāja tikai 70% no preces vērtības, ieturot vēl mistisku 8 eur soda naudu par sākotnējo piegādi (laikam viņu veikalam no Lietuvas) , lai gan paši maksājām par pakomātu sākotnējai saņemšanai. Tas esot viņu noteikumos sīkajā drukā. Līdz ar to par 1 reizes izmantošanu (lai saprastu, ka robots nestrādā, kā tam vajadzētu) samaksājām vairāk kā 100 eur. Tā ir negodīga komercprakse.

P

E elaine 07.06.2024

Es arī uzķēros uz reklāmas un no viņiem nopirku Hester logu tīrīšanas remontu, kuru sanāca izmantot tikai pirmajā reizē. Nākamajā reizē robots vairs nedarbojās. Kad beidzot izdevās sazināties un ziņot par problēmu, man lika to par savu naudu sūtīt uz remontu (ar kurjeru uz adresi Lietuvā), pēc tam vienkārši paziņoja, ka robotam nekādas vainas nav, un vēl atsūtīja rēķinu par "servisu". Robota man vairs nav, jo es viņiem neko vairāk maksāt netaisos, atpakaļ viņi to nesūta un jebkādus iebildumus vai centienus atrast risinājumu ignorē.