Apkuresnoliktava.lv - Krāpšana

Lūdzu uzmanieties ļoti,ja vēlaties iegādāties kokskaidru briketes no firmas Apkuresnoliktava.lv pasūtījumu veicu caur interneta mājaslapu. To viņi ātri apstrādāja un iesniedza man apmaksai, lai to izdaru tajā pašā dienā. Nebija pat prātā ienācis,ka šādā mājas lapā var būt krāpšana.To arī izdarīju( uzmanieties viņiem ir Lietuvas konts). Tad šī firma sāka man rakstīt uz e- pastu un īsziņās visādas pasakas par piegādi. Tā viņi arī neko nepiegādāja. Tā kā ar kravu neko vairs nevarēja saprast lūdzu,lai atgriež atpakaļ manu naudu uz kontu. Šī firma atsūtīja man viltotu dokumentu it kā par naudas atgriešanu. Sazinājos ar savu banku nekādas atmaksas no šīs"falšās "firmas nav bijis. Uz zvaniem un e-pastiem viņi vairs neatbild.
KRĀPNIEKI,KRĀPNIEKI!

D Dauderi 3 st atpakaļ