www.sudzibas.lv Pepco Slikts serviss

Pepco - Slikts serviss

Līdz šim, viss pepco bija super, pārdevējas laipnas un viss forši. Tomēr, pēdējā laikā, kautkāds murgs notiek, Jelgavas vivo centra, pepco veikalā! Nezinu, pa citiem, bet man konkrēti jau 3 reizes pīkstējis ir, ārā ejot! Un nē, neko nezogu, vnk vai nu pārdevējas nemāk skanēt preci vai sistēma nestrādā kā vajag! Šodien, iegāju, un atkal dzirdu kā vienai sievietei tieši tas pats, iet ārā un pīkst. Neko nebija cilvēks nozadzis, protams. Labi, pirmajā reizē, pārdevēja tāda smaidīga, viss ok. Nemeklēju jau kašķi un nevienu vainot baigi negribas. Viņas jau arī, tikai cilvēki. Bet nākamajās reizēs, viņas bezmaz rausta plecus, un attieksme tāda itkā es būtu vainīga, ka viņiem nestrādā kā vajag vai arī viņas pašas neizdara kā vajag! Jau šodien gāju un domāju, ja atkal tā būs, tad konkrēti to pepco vairs neapmeklēšu!

23.08.2024