Paysera - Krāpšana

Patstāvīgi saņemu algu savā paysera kontā, bet šobrīd mana alga un veseli 2 avansi ir izkūpējuši gaisā. Mans darba devējs payserai ir nosūtījis maksājuma uzdevumus, bet naudas manā kontā nav. Esmu zvanījis uz zvanu centru vismaz 30 reizes, operatores stāsta, ka maksājums ir redzams un ka nauda būs, it specialisti strādā, ir pagājušas jau veselas divas nedēļas, bet naudas nav un šobrīd es pat vairs netieku savā ibankā un arī mana karte vairs nedarbojas. Un šādi pēdējo pus gadu notiek regulāri, pat mazi maksājumi no ģimenes locekļiem, manā kontā nonāk tikai pēc 2 nedēļām. Nevienam neiesaku savus galvenos ienākumus saņemt payseras kontā, jo beigās var sanākt palikt bez iztikas līdzekļiem.

08.08.2024

A anse22 08.08.2024

Lietuvietis apčakare vel trakak par Latvieti un Ebreju :)))) lidz tavam paysera kontam tika tiesu izpilditajs par ko tu brinies?! Lietuva ir eiropas savieniba un LV tiesas izpilditaji var tikt klat arzemju konta.
Pameiģini Wise, laba, droša banka kas atrodas brusele, komisija maza un nav nekadi parsteigumi

A AnonimsLatvija1 09.08.2024

Jautājiet savam grāmatvedim darba vietā maksājuma uzdevumu. jo situācija ir dīvaina. Es vienmēr saņemu naudu Paysera. gan algas, gan nauda no Vācijas. Vietnē ir noteikts naudas iemaksas grafiks. Nauda neieplūst uzreiz tikai tad, ja darba devēja sistēma izmanto tūlītējo maksājumu, nevis standarta maksājumu.

T Tautins 09.08.2024

Pusgadu ir šādas problēmas ar PaySera, bet Tu turpini izmantot viņu pakalpojumus. Kur loģika?

A AnonimsLatvija1 09.08.2024

cilvēks nevar izmantot Latvijas bankas) tāpēc viņš iztur un sūdzas šādi)

T Tautins 09.08.2024

Bet PaySera tak nav vienīgā...