Rīgas Stradiņa slimnīca - Kardioloģija
Pienācis tas vecums, kad ar sirdi problēmas radās. Sāku pārbaudīt sirsniņu. Izrādās, ka izrāvu mediķus no komforta zonas. Man jābūt ar farmaceitiskām zināšanām, jo nesaprotu, kad un kā palielināt zāļu devu. Tad jāzina ka ejot pie ārsta vajag nosūtījumu no ģimenes ārsta, kaut gan ārsts pie kā eju ir tiesīgs izrakstīt nosūtījumu. Kāpēc jātērē vesela diena lai tiktu pie ģimenes ārsta pēc papīra Lapiņas kuru jānes tam pašam ārstam kas var to izrakstīt?
Izbrīnu radīja tas, ka pēc pieņemšanas grafika ārsts pieņem vienu stundu dienā, trīs reizes nedēļā! Vai nav par daudz un ilgi? Tāpēc nav brīnums, ka valstiskais pieraksts pie ārsta ir pusgada garumā. Maksas, trīs mēnešu garumā. Un vēl čīkst ka ārsti ir noslogoti līdz pēdējam.
Nu neko, jāārstējas pašam. Ārsts vajadzīgs tikai lai izrakstītu zāles, nosūtījumu, un slimības lapu. Vismaz mana pieredze to rāda.
Ārstējošā ārste teica, ka nepieņemšot mani, manas neapmierinātības dēļ. Tad dariet tā, lai pacients būtu apmierināts ar pakalpojumu! Ārstam ir jāpalīdz cietējam! Pierakstījos un pēc pusgada gaidiet ciemos, - ja dzīvs vēl būšu.
Komentāri (3)
Jums ir jāārstējas pie sava ģimenes ārsta, kurš vajadzības gadījumā nosūta jūs pie speciālista uz konsultāciju. Man izklausās ka jūs gribat izgudrot ko jaunu un radīt haosu.
Tā arī bija. Pārlasi vēlreiz! Speciālists sūta atpakaļ pie ģimenes ārsta pēc papīrīša, kaut gan ir tiesīgs izrakstīt norīkojumus un zāles. Ģimenes ārsts kontrolē statistiku izraksta slimības lapas. Un vispār nekādas jēgas nav.
Piektdien man zvana no stradiņiem,vajadzīgs pacients (piemērota diagnoze eksperimentam), otrdien, bet ar norīkojumu. Pie ģimenes ārsta brīvs pieraksts pēc nedēļas. Nu ir jāmaina kārtība! Varu rakstāmrīkus sadāvināt stradiņiem, lai izraksta norīkojumus un citas lietas.
Neko nesapratu... Apmeklējāt ambulatoru konsultāciju Stradiņu poliklīnikā vai bijāt slimnīcā kādu laiku?