Paula Stradiņa klīniskā universitātes slimnīca - Pieraksts

Zvana no ehokardiogrammas,- kur es esmu!. Mājās!. Izrādās, ka biju pierakstīts uz ehokardiogrammu. Vai man esot pienācis atgādinājums? Nebija, ko pēc tam telefonā un e-pastā pārbaudīju.
Braucu uz stradiņiem noskaidrot. Informācijā paskaidroja,- ja ārsti savstarpēji sarunājuši, kas tā arī bija, tad atgādinājumus nesūita. Sūta ja esi pats pierakstījies. Vēl ir variants, ja māsiņa uzņemas šo funkciju, nodrošināt pieņemšanu, bet tas neesot obligāti. Pašam jāsekojot.
Aizsūtīju ziņu par to ko noskaidroju. Daktere atzvanīja un nolamāja, ka tā nevar būt.
Labi, esmu vainīgs!
Ir ielikts stimulators un jūtos tik labi, ka piemirsu par visu. Baudu dzīvību, jo faktiski jau bija jābūt mirušam. Papīri nolikti malā tāpēc neievēroju, ka bija jābūt uz ehokardiogrammu.
Bet ar pierakstīšanos ir tā, ka internetā tas nav iespējams.

16 st atpakaļ

K

P Palīgs neskaidrajiem 2 st atpakaļ

Par ko īsti sūdzība? Par sevi, ka neatceries kur un kad esi pierakstīts? Vari pats sev telefonā uzstādīt atgādinājumu, ja kas.