www.sudzibas.lv Pakčoi Jelgava Nelabvēlīga attieksme pret darbiniekiem

Pakčoi Jelgava - Nelabvēlīga attieksme pret darbiniekiem

Sveiki, mani sauc Markuss Dirko, gribēju sniegt sūdzību par šo vietu, mana draudzene gribēja pieteikties darbā pakčoi! Ja viņai atzvanīja vadītāja, viss kārtībā, viņa teica vadītāja ir tik jauka, šodien viņai bija pārrunas, un viņai teica apmācības būs pēc tam, bet viņa aizgāja, un viņu pielika pie darba, nu viņa teica oki, nav problēmu! Kolektīva visi krieviski runā, viņa visu saprata viss oki, bet tā darbinieku attieksme pret viņu bija vienkārši šausmīga, ja viņai pēc tam bija jādzer nomierinošās tabletes, jo viņa bija tik satraukusies par visu! Viņai palūdz uztaisīt kafiju pavārs, viņa uztaisa un aiznesa un pieklājības spēc pajautāja kur likt to kafiju, un pavārs atbildēja liec kabatā nu vienkārši wtf! Viņu atstāj vienu pie kases un nāk pasūtījumi, un viņa protams tur ir kaut kādu 1 h un viņai Saka, nu ko tu te marinē, jo nepieņem, kā cilvēks to var iemācīties par stundu, būtu priecāšušies ka cilvēks mācās visu dienu pa velti un ir gatavs strādāt, bet dēļ kolektīva viņa tur neatgriezīsies, cerams izdarīs kaut kādu secinājumus, ja nē šis vēl būs tikai sākums, jo par šo situāciju esi ļoti nikns